• Świetne wyniki Ósmoklasistów "Szóstki"

04.08.2020

31 lipca 2020r. nastąpiło ogłoszenie wyników egzaminu ósmoklasisty. Jesteśmy dumni z wyników Absolwentów "Szóstki". Uzyskali oni z matematyki i języka polskiego wyniki dużo wyższe niż powiatowe, a także wyższe niż wojewódzkie i krajowe. Z języka angielskiego Uczniowie SP6 uzyskali wynik znacznie lepszy niż średnia powiatu, lecz o dwa punkty procentowe niższy niż województwo i kraj.

Troje z naszych absolwentów uzyskała maksymalną ilość punktów. Są to Kalina z klasy 8a – z matematyki, Zuzia z klasy 8a – z języka angielskiego oraz Ola z klasy 8b z matematyki.

Gratulujemy z całego serca Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom.

Drodzy Absolwenci "Szóstki"! Gratulujemy Wam świetnych rezultatów na egzaminie! Jesteście Wspaniali, bo poza stresem egzaminacyjnym musieliście się zmierzyć z niełatwą sytuacją wymuszoną pandemią, niepewnością co do samych egzaminów, a mimo to fantastycznie sobie z tym poradziliście.

Jesteśmy pewni, że osiągnięte wyniki pozwolą Wam dostać się do wymarzonej szkoły. Życzymy Wam powodzenia w dalszej edukacji i satysfakcji z dokonanego wyboru.

29.07.2020

Odbiór zaświadczeń oraz informacji o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Drodzy Absolwenci;

uprzejmie informujemy, że zaświadczenia oraz informacje o wynikach egzaminu ósmoklasisty musicie odbierać osobiście w sali 128 na pierwszym piętrze budynku szkoły w dniu 31 lipca 2020 r. wg poniższego harmonogramu:

godz. 10.00 – 10.45 – klasa 8a

godz. 11.00 – 11.45 – klasa 8b

godz. 12.00 – 12.45 – klasa 8c

godz. 13.00 – 13.45 – klasa 8d

Przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego, posiadaniu maseczek i rękawiczek oraz własnego długopisu (pokwitowanie odbioru zaświadczenia).

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6

• Kochamy pomagać!

05.07.2020

Nasze Oddziały Przedszkolne w SP nr 6 zawsze chętnie włączają się do akcji, gdzie można pomagać. Dziękujemy za nominację do #gaszynchallenge Bibliotece Miejskiej im. ks. Konstantego Damrota w Kościerzynie. Przyłączyliśmy się do zbiórki "Waleczna Zosia". Dziewczynka ma jedynie pół roku i już potrzebuje naszego wsparcia!!! Choroba postępuje z dnia na dzień, dlatego CZAS ma tu OGROMNE znaczenie. Bardzo zachęcamy do pomagania! Link do akcji: https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia

"Moja piątka już leci, przybijesz swoją? Nasz jeden ruch = całe życie Zosi. Wspólnie damy radę!" Kolejno do akcji #gaszynchallenge nominujemy:

1. Przedszkole nr 7 w Kościerzynie

2. Przedszkole Językowe BLUEBELL w Kościerzynie

3. Szkołę Podstawową w Kiełpinie

Życzymy POWODZENIA!!!

• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

24.06.2020

Zakończenie roku szkolnego zbliża się nieuchronnie. W dniu 26 czerwca 2020 r. rozdanie świadectw promocyjnych i świadectw ukończenia szkoły podstawowej przez wychowawców odbędzie się w ustalonych godzinach, w wyznaczonych miejscach z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Prosimy, aby na teren szkoły wchodzili uczniowie wyznaczonych klas wraz z wychowawcą.

Ze względu na procedury bezpieczeństwa to zakończenie będzie inne niż dotychczas, ale dołożymy wszelkich starań, by pozostało w pamięci uczniów. Odbędzie się według specjalnego harmonogramu oraz z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

Informujemy, że istnieje możliwość indywidualnego odbioru świadectw w dniach od poniedziałku 29.06.2020r. do piątku 03.07.2020 r. w godz. od 8.30 – 13.00.

W załączniku poniżej umieszczono Procedury rozdawania świadectw szkolnych przez wychowawców w dniu 26.06.2020 r. oraz szczegółowy harmonogram.

KONIEC_ROKU_SZKOLNEGO_2019-2020.pdf

03.06.2020

Prosimy bardzo Rodziców o uregulowanie płatności za obiady (za miesiąc marzec; 8 x 4zł = 32 zł). Wpłat można dokonywać szkole od 8-24 czerwca (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. 9.00-13.00 u intendenta szkoły.

• Opieka przedszkolna w okresie wakacyjnym

Szanowni Rodzice Przedszkolaków;

Wszystkim Naszym Przedszkolakom życzymy cudownego Dnia Dziecka, pełnego radości i licznych atrakcji.

Jednocześnie mając na względzie zbliżający się okres wakacji, prosimy Rodziców o wypełnienie deklaracji dotyczącej potrzeb w zakresie opieki przedszkolnej w lipcu i sierpniu. Opłaty za korzystanie z przedszkola pozostają bez zmian. Wszystkie dzieci zostaną przyjęte. Nie ma powodu do korzystania w tym okresie z oferty przedszkoli niepublicznych. Deklaracje uczestnictwa należy składać w wybranych placówkach do 25 czerwca 2020r. Jednocześnie informujemy, że do odwołania obowiązują wszystkie procedury i zasady postępowania wprowadzone w związku z zagrożeniem zarażenia przez COVID -19.

Wypełnioną i podpisaną deklarację proszę przesłać na adres; przedszkolewakacje@zsp1koscierzyna.pl

Po analizie przesłanych deklaracji postaramy się w jak największym zakresie sprostać oczekiwaniom Rodziców.

Informujemy, że obecnie działa w naszej Szkole jeden oddział przedszkolny – mamy w nim jeszcze 8 wolnych miejsc. Jeśli będą kolejne chętne dzieci otworzymy kolejny oddział.

Bardzo prosimy Państwa o głosowanie na lokalizację Kościerzyny w konkursie „Podwórko talentów NIVEA” – mamy nadzieję, że wspólnymi siłami zdołamy wywalczyć nowe miejsce zabaw dla dzieci „Szóstki” i okolic.

Deklaracja_-_wakacje(1).pdf​​​​​​​

Pozdrawiamy serdecznie.