• Godziny dostępności

      • Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców 

        w roku szkolnym 2022/2023

         

        Nauczyciele dyżurują w wyznaczonych dniach i godzinach w każdym tygodniu,

        z wyjątkiem tygodnia, w którym odbywa się zaplanowana dla wszystkich wywiadówka.

         

        Godziny dostępności nauczycieli SP nr 6

         

         

        Lp.

         

         

        Nazwisko i imię

         

        Dzień tygodnia

         

        Godzina

         

        Miejsce

        1.  

        Abramowski Jędrzej

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 111

        1.  

        Andrzejewska Marzena

        Wtorek

        15:15-16:15

        sala 134

        1.  

        Apostel Mariusz

        Środa

        15:20-16:20

        sala 208

        1.  

        Brzezińska-Recław Dominika

        Piątek

        14:00-15:00

        sala 109

        1.  

        Ceplin Paula

        Czwartek

        12:00-13:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Chwarzyńska Beata

        Środa

        14:30-15:30

        sala 209

        1.  

        Czaja Mariusz

        Poniedziałek      

        15:20-16:20

        sala 109

        1.  

        Czajkowska Mariola

        Poniedziałek    

        16:00-17:00

        sala 111

        1.  

        Dargacz Aleksandra

        Piątek

        12:00-13:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Drozda Monika

        Czwartek

        14:00-15:00

        sala 201

        1.  

        Dziemińska Anna

        Poniedziałek

        16:15-17:15

        sala 10

        1.  

        Ebertowska Emilia

        Wtorek

        16:00-17:00

        sala 105

        1.  

        Ekiert Anna

        Wtorek

        14:00-15:00

        sala 201

        1.  

        Fennig Katarzyna

        Poniedziałek

        15:20-16:20

        sala 211

        1.  

        Ferdynus Marek

        Wtorek

        15:00-16:00

        sala 14

        1.  

        Ginter Lucyna

        Piątek

        14:40-15:40

        sala 101

        1.  

        Gostomska Barbara

        Środa

        14:30-15:30

        sala 101

        1.  

        Grabiec Monika

        Poniedziałek

        14:00-15:00

        sala 13

        1.  

        Grzyb Elżbieta

        Czwartek

        13:30-14:30

        sala 11

        1.  

        Guździoł Honorata

        Środa

        15:30-16:30

        sala 13

        1.  

        Każyszka Beata

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 204

        1.  

        Klawikowska Aleksandra

        Poniedziałek

        13:00-14:00

        sala 129a

        1.  

        Klawikowska Barbara

        Wtorek

        12:00-13:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Knopik Adriana

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 207

        1.  

        Korpalska Mariola

        Czwartek

        16:00-17:00

        sala 127

        1.  

        Kostuch Dorota

        Wtorek

        13:00- 14:00

        sala 129a

        1.  

        Kowalewska Dorota

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 204

        1.  

        Kozłowicz-Burandt Katarzyna

        Piątek

        14:30-15:30

        sala 207

        1.  

        Kreft Małgorzata

        Wtorek

        15:00-16:00

        gabinet dyrektora

        1.  

        Kujach Beata

        Piątek

        12:00-13:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Lemańczyk-Bławat Lucyna

        Środa

        13:40-14:40

        sala 211

        1.  

        Lewandowska Ewa

        Wtorek

        13:30-14:30

        sala 132

        1.  

        Linkner-Modrzejewska Monika

        Wtorek

        14:00-15:00

        sala 103

        1.  

        Łącka Janina

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 128

        1.  

        Łyczykowska Marcelina

        Poniedziałek

        14:00-15:00

        sala 16

        1.  

        Mania Paweł

        Wtorek

        15:20-16:20

        świetlica szkolna

        1.  

        Mączewska Julita

        Środa

        12:00-13:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Miłosławska Romana

        Czwartek

        12:00-13:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Nadolska Ewelina

        Środa

        15:00-16:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Narloch Agnieszka

        Poniedziałek

        13:30-14:30

        sala 14

        1.  

        Nickel Wiesław

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 203

        1.  

        Norek Jarosława

        Poniedziałek

        15:20-16:20

        sala 206

        1.  

        Nykiel Grażyna

        Środa

        14:30-15:30

        sala 132

        1.  

        Peplińska Bożena

        Środa

        14:30-15:30

        sala 134

        1.  

        Peplińska Joanna

        Wtorek

        16:00-17:00

        sala 107

        1.  

        Pestka Magdalena

        Środa

        13:30-14:30

        świetlica szkolna

        1.  

        Piesik Dorota

        Poniedziałek

        14:00-15:00

        sala 126

        1.  

        Pirch Lucyna

        Piątek (co 2 tygodnie)

        14:30-15:30

        sala 209

        1.  

        Plichta Hanna

        Czwartek

        16:05-17:05

        sala 205

        1.  

        Radtke Joanna

        Czwartek

        15:15-16:15

        sala 131

        1.  

        Rambowski Maciej

        Piątek

        14:30-15:30

        sala 201

        1.  

        Reichel Elżbieta

        Poniedziałek

        16:00-17:00

        sala 10

        1.  

        Rekowska Karolina

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 1

        1.  

        Schwichtenberg Anna

        Poniedziałek

        12:00-13:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Sikorska Agnieszka

        Środa

        14:30-15:30

        sala 205

        1.  

        Skowrońska-Templer Monika

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        świetlica szkolna

        1.  

        Szala Magdalena

        Środa

        13:00-14:00

        sala 129a

        1.  

        Szulc Monika

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 206

        1.  

        Szulta Stanisław

        Piątek

        14:00-15:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Szuta Hanna

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 114

        1.  

        Szymkowiak Hanna

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 12

        1.  

        Środecka Marieta

        Wtorek

        12:30-13:30

        świetlica szkolna

        1.  

        Tomaczkowka Bożena

        Wtorek

        16:05-17:05

        sala 209

        1.  

        Tybora Rafał

        Wtorek

        15:00-16:00

        sala 105

        1.  

        Wałdoch Wioleta

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 15

        1.  

        Wessołowska Alicja

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 110

        1.  

        Węsierska Anna

        Środa

        12:00-13:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Wienke Sylwia

        Poniedziałek (co 2 tygodnie)

        15:20-16:20

        sala 115

        1.  

        Wierzba Danuta

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 131

        1.  

        Witt Mariusz

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 208

        1.  

        Wojtysiak Łukasz

        Środa

        15:20-16:20

        sala 110

        1.  

        Wolska Bernadeta

        Środa

        12:30-13:30

        świetlica szkolna

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. dr. Bernarda Sychty w Kościerzynie
      • sekretariat.sp6@koscierzyna.gda.pl
      • (58) 686 34 34
      • ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19; 83-400 Kościerzyna 83-400 Kościerzyna Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych