• Godziny dostępności

      • Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców 

        w roku szkolnym 2023/2024

         

        Nauczyciele dyżurują w wyznaczonych dniach i godzinach w każdym tygodniu,

        z wyjątkiem tygodnia, w którym odbywa się zaplanowana dla wszystkich wywiadówka.

         


        Godziny dostępności nauczycieli SP nr 6

         

        Lp.

         

         

        Nazwisko i imię

         

        Dzień tygodnia

         

        Godzina

         

        Miejsce

        1.  

        Abramowski Jędrzej

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 111

        1.  

        Apostel Mariusz

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 208

        1.  

        Borzyszkowska Elżbieta

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 10

        1.  

        Brzezińska-Recław Dominika

        Środa

        14:30-15:30

        sala 115

        1.  

        Chrapkowska Sandra

        Poniedziałek

        11:50-12:50

        świetlica szkolna

        1.  

        Chwarzyńska Beata

        Środa

        14:30-15:30

        sala 209

        1.  

        Czaja Mariusz

        Piątek

        15:20-16:20

         

        sala 115

         

        1.  

        Czajkowska Mariola

        Poniedziałek

        16:00-17:00

         

        sala 111

         

        1.  

        Dargacz Aleksandra

        Wtorek

        13:00:14:00

        świetlica szkolna

        1.  

        Ebertowska Emilia

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 105

        1.  

        Ekiert Anna

        Piątek

        11:45-12:45

         

        świetlica szkolna

         

        1.  

        Fennig Katarzyna

        Piątek

        14:30-15:30

        sala 211

        1.  

        Ferdynus Marek

        Poniedziałek

        14:45-15:45

         

        świetlica szkolna

         

        1.  

        Gierszewski Oskar

        Poniedziałek

        15:20-16:20

        sala 11

         

        1.  

        Gostomska Barbara

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 101

        1.  

        Grabka Nikoleta

        Piątek

        11:50-12:50

        świetlica szkolna

        1.  

        Grzyb Elżbieta

        Środa

        15:15-16:15

        sala 11

         

        1.  

        Guździoł Honorata

        Piątek

        14:30-15:30

        sala 13

        1.  

        Hildebrandt Mateusz

        Poniedziałek

        16:30-17:30

         

        sala 119

         

        1.  

        Kantrzonka Iwona

        Piątek

        13:00-14:00

         

        sala 129a

         

        1.  

        Każyszka Beata

        Poniedziałek

        15:20-16:20

         

        sala 204

         

        1.  

        Klawikowska Aleksandra

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 135

        1.  

        Klawikowska Barbara

        Środa

        11:50-12:50

        świetlica szkolna

        1.  

        Knopik Adriana

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 207

        1.  

        Kostuch Dorota

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 134

        1.  

        Kowalewska Dorota

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 203

        1.  

        Kozłowicz-Burandt Katarzyna

        Czwartek

        16:00-17:00

        sala 127

         

        1.  

        Kreft Małgorzata

        Wtorek

        14:30-15:30

         

        gabinet dyrektora

         

        1.  

        Kujach Beata

        Czwartek

        11:50-12:50

         

        świetlica szkolna

         

        1.  

        Kuklińska Patrycja

        Środa

        14:30-15:30

        sala 128

        1.  

        Lemańczyk-Bławat Lucyna

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 205

        1.  

        Lewandowska Anna

        Poniedziałek

        11:50-12:50

        świetlica szkolna

        1.  

        Linkner-Modrzejewska Monika

        Wtorek

        15:20-16:20

         

        sala 103

         

        1.  

        Łącka Janina

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 128

        1.  

        Łyczykowska Marcelina

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 15

        1.  

        Mania Paweł

        Wtorek

        15:20-16:20

         

        sala 13

         

        1.  

        Mączewska Julita

        Poniedziałek

        13:00-14:00

        sala 129a

        1.  

        Miłosławska Romana

        Wtorek

        11:50-12:50

        świetlica szkolna

        1.  

        Nadolska Ewelina

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 133

        1.  

        Narloch Agnieszka

        Wtorek

        15:45-16:45

        sala 16

        1.  

        Narloch Paula

        Poniedziałek

        11:45-12:45

         

         

        świetlica szkolna

         

         

        1.  

        Nickel Aleksandra

        Środa

        13:30-14:30

         

        sala 1

         

        1.  

        Nickel Wiesław

        Środa

        14:30-15:30

        sala 1

        1.  

        Norek Jarosława

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 206

        1.  

        Pastwa Monika

        Środa

        13:00-14:00

        sala 129a

        1.  

        Peplińska Joanna

        Środa

        16:00-17:00

         

        sala 107

         

        1.  

        Pestka Magdalena

        Środa

        15:00-16:00

        sala 16

        1.  

        Piotrzkowski Ziemowit

        Środa

        14:30-15:30

        sala 201

        1.  

        Piesik Dorota

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 126

        1.  

        Pirch Lucyna

        Poniedziałek (co dwa tygodnie)

        14:30-15:30

        sala 115

        1.  

        Polak-Wyrowińska Anna

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 101

        1.  

        Przybysz Iwona

        Czwartek

        12:45-13:45

         

        świetlica szkolna

         

        1.  

        Radtke Joanna

        Wtorek

        14:30-15:30

         

        sala 131

         

         

        1.  

        Reichel Elżbieta

        Środa

        14:30-15:30

        sala 10

        1.  

        Rekowska Karolina

        Środa

        14:30-15:30

        sala 114

        1.  

        Schwichtenberg Anna

        Poniedziałek

        11:50-12:50

        świetlica szkolna

        1.  

        Sikorska Agnieszka

        Wtorek

        15:15-16:15

         

        sala 203

         

        1.  

        Skowrońska-Templer Monika

        Poniedziałek

        14:20-15:20

        sala 133

        1.  

        Szala Magdalena

        Środa

        15:45-16:45

        sala 135

        1.  

        Szulc Monika

        Poniedziałek

        14:30-15:30

        sala 114

        1.  

        Szulta Stanisław

        Środa

        14:30-15:30

        sala 205

        1.  

        Szuta Weronika

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 202

        1.  

        Szymkowiak Hanna

        Piątek

        14:45-15:45

         

        sala 12

         

        1.  

        Tybora Rafał

        Szkolny lider dostępności

         

        Wtorek

        Bezpośredni kontakt z liderem za pomocą skrzynki elektronicznej

        lider@sp6koscierzyna.pl

        14:30-15:30

        sala 105

        1.  

        Wałdoch Wioleta

        Czwartek

        13:30-14:30

        sala 13

        1.  

        Wessołowska Alicja

        Wtorek

        14:30-15:30

        sala 110

        1.  

        Węsierska Anna

        Czwartek

        11:50-12:50

        świetlica szkolna

        1.  

        Wierzba Danuta

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 131

        1.  

        Witt Mariusz

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 208

        1.  

        Wojtysiak Łukasz

        Poniedziałek

        15:20-16:20

        sala 110

        1.  

        Wolska Bernadeta

        Czwartek

        14:30-15:30

        sala 202

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. dr. Bernarda Sychty w Kościerzynie
      • (58) 686 34 34
      • ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19;
        83-400 Kościerzyna
        83-400 Kościerzyna
        Poland
      • (58) 686 84 45
      • 25 8328 0007 2001 0015 7632 0007
        Opłaty za obiady, za dodatkowe godziny w Oddziałach Przedszkolnych, darowizny.
      • 43 8328 0007 2001 0002 1829 0001
      • www.sp6kna.edupage.org
      • http://hipoterapia.braille.edu.pl/generator.html
      • https://tlumacz.migam.org/
      • 90 8328 0007 2001 0015 7632 0001

        RACHUNEK BANKOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6
        BANK SPÓŁDZIELCZY W KOŚCIERZYNIE /PÓŁKOLONIE/
  • Galeria zdjęć

      brak danych