• Edukacja wczesnoszkolna

        • Prowadząca - Ewa Lewandowska

          Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne w klasach III - środa, godz. 10.45-11.30

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. IIIa - czwartek, godz. 11.50 - 12.35

          Prowadząca - Bożena Peplińska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. IIIc - czwartek, godz. 10.45-11.30

          Adaptacja dzieci z zagranicy - wtorek, godz. 10.45-11.30

          Prowadząca - Marzena Andrzejewska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. IIIb - wtorek, godz. 7.50-8.35

          Prowadząca - Joanna Radtke

          Zajęcia rozwijające w klasach I - poniedziałek i czwartek, godz. 14.40-15.25

          Zajęcia artystyczne w kl. I - poniedziałek, 13.45-14.30

          Zajęcia korekcyno-kompensacyjne w kl. I - poniedziałek, godz. 8.55-9.40

          Prowadząca - Danuta Wierzba

          Zajęcia artystyczne w kl. 2b - czwartek, 13.45-14.30

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 2b - wtorek, 13.45-14.30

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. 2b - czwartek, godz. 9.50 - 10.35

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. 7a,7b - czwartek, godz. 14.40 - 15.25

          Prowadząca - Jolanta Klawikowska

          Zajęcia artystyczne w kl. 1b - piątek, godz. 12.50-13.35

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1b - czwartek, godz. 8.00-8.45

          Prowadząca - Mirosława Chmielowiec

          Zajęcia artystyczne w kl. 1a - wtorek, godz. 12.50-13.35

          Zajęcia wyrównujące w kl. 1a - czwartek, 1godz. 1.50-12.35

          Prowadząca - Marcelina Łyczykowska

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1c - czwartek, godz. 11.50-12.35

          Prowadząca - Lucyna Nadolska

          Kółko plastyczne w kl. 1c - poniedziałek, godz. 9.50-10.35

          Prowadząca - Wioleta Wałdoch

          Zajęcia artystyczne w kl. 2a - poniedziałek, czwartek, godz. 10.45-11.30

          Prowadząca - Monika Skowrońska-Templer

          Zajęcia artystyczne w kl. 2c - czwartek, godz. 13.45-14.30

          Kółko szachowe w kl. 2c - środa, godz. 14.40-15.25

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. dr. Bernarda Sychty w Kościerzynie
      • sekretariat.zsp1@koscierzyna.gda.pl
      • (58) 686 34 34
      • ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19; 83-400 Kościerzyna
      • (58) 686 84 45
      • 73 1160 2202 0000 0002 2395 4448
      • 43 8328 0007 2001 0002 1829 0001
      • www.sp6kna.edupage.org
  • Galeria zdjęć

    • Akcja Koła STOP, Robisz KROK
    • Debata przedwyborcza
    • Podwójny sukces w IV Mistrzostwach Pomorza w Wyścigach Drezyn Ręcznych